Esther Kjerner, oljemålning
Vollendet
2018-02-13
519790
| Höchstes Gebot | 6 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med korg, svamp och blå karaff, signerad och daterad E. Kjerner. 1944, olja på pannå, 33 x 41 cm
Proveniens: Stenmans konsthandel