Klubbat för:
6 200 SEK
4 000 SEK
ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med korg, svamp och blå karaff, signerad och daterad E. Kjerner. 1944, olja på pannå, 33 x 41 cm
Proveniens: Stenmans konsthandel
519790
2018-02-13