Esther Kjerner, oljemålning

Esther Kjerner, oljemålning
Esther Kjerner, oljemålning
Esther Kjerner, oljemålning
Esther Kjerner, oljemålning
Esther Kjerner, oljemålning
Esther Kjerner, oljemålning
Esther Kjerner, oljemålning
Esther Kjerner, oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

4 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben med korg, svamp och blå karaff, signerad och daterad E. Kjerner. 1944, olja på pannå, 33 x 41 cm

Proveniens: Stenmans konsthandel

519790

2018-02-13