Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Fiskare, signerad H. Lindberg, olja på pannå, ca 19x24 cm

519791

2018-02-13