Skåp 1950-tal
2018-02-13
519797
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1940/50-tal, sannolikt Eugen Höglind Vetlanda, mahogny, inredd med låddel, höjd 135, 92x41 cm,
Skador, nycklar saknas