Anna Pethrus etsning

Anna Pethrus etsning
Anna Pethrus etsning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA PETRUS (1886-1949), Flicka och Pan, 1913, signerad A Petrus, etsning, bildyta ca 12 X 26, 1913.

519807

2018-02-13