Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNA PETRUS (1886-1949), Flicka och Pan, 1913, signerad A Petrus, etsning, bildyta ca 12 X 26, 1913.
519807
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här