Rosenholm bestick
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 50 dlr, silver, bestående av: 6 bordsgafflar, 4+4 bordsknivar, 10 bordskedar, 25 kaffeskedar, smörgåsgaffel, stämplade GAB, Stockholm, längd ca 12-20 cm
Delvis med bruksslitage, delvis i orginalförpackningar
519826
2018-02-13