Rosenholm bestick

Rosenholm bestick
Rosenholm bestick
Rosenholm bestick
Rosenholm bestick
Rosenholm bestick
Rosenholm bestick
Rosenholm bestick
Rosenholm bestick

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 50 dlr, silver, bestående av: 6 bordsgafflar, 4+4 bordsknivar, 10 bordskedar, 25 kaffeskedar, smörgåsgaffel, stämplade GAB, Stockholm, längd ca 12-20 cm

Delvis med bruksslitage, delvis i orginalförpackningar

519826

2018-02-13