Miniatyrmålningar

Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR (2) Napoleon samt kvinna i 1600-talskläder, båda otydligt signerade, omkring 1900, ramar i ben, den större är ca 21 cm hög, den mindre ca 8,5 x 7,2 cm.

Ramarna med några resningar och nagg samt slitage.

519829

2018-02-14