Olle Olsson Hagalund oljemålning
Klubbat för:
110 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Jehanders, Hornsberg, signerad Olle Olsson Hagalund, olja på duk, 50 x 61 cm, bemålad ram av konstnären
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
519830
2018-03-12