Olle Olsson Hagalund oljemålning
Klubbat för:
110 000 SEK
Arviointi
80 000 SEK
Kuvaus
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Jehanders, Hornsberg, signerad Olle Olsson Hagalund, olja på duk, 50 x 61 cm, bemålad ram av konstnären
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
Kuntoraportti
519830
Päivämäärä:
2018-03-12