Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, fåtölj, Fredericia Stolefabrik, Danmark 1950-tal, formgiven 1954, ek och järn, lösa stoppade kuddar klädda i tyg, höjd 67, sitthöjd 37 cm
Mindre slitage
519836
2018-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här