Svenrobert Lundquist skulptur

Svenrobert Lundquist skulptur
Svenrobert Lundquist skulptur
Svenrobert Lundquist skulptur
Svenrobert Lundquist skulptur
Svenrobert Lundquist skulptur
Svenrobert Lundquist skulptur
Svenrobert Lundquist skulptur
Svenrobert Lundquist skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENROBERT LUNDQUIST (född 1940): Huvud, skulptur, marmor, på stensockel, höjd inkl sockel ca 37 cm

Sockel med slitage och smärre skador/nagg

519843

2018-02-13