ROSA LIKSOM
2018-02-18
519844
| Klubbat belopp | 520 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
Rosa Liksom (1958-) "We are robots"
A tergo sign. 2018. Olja på duk 27x22 cm.