Mats Mason oljemålning

Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS MASON (1894-1983), Tulpaner, signerad Mason och daterad 1941, olja på pannå, ca 61 x 72,5 cm

519852

2018-02-13