Väggur senempire

Väggur senempire
Väggur senempire
Väggur senempire
Väggur senempire
Väggur senempire
Väggur senempire

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, senempire, förgylld, emaljerad urtavla med arabiska siffror, ca 53x46 cm, pendel och senare nyckel finns

Spårickor och dekorskador

519861

2018-02-13