Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, möjligen Danmark, böjträ, ek, rygg och sits i läder, sitthöjd ca 38 cm

Slitage och fläckar, en fästskruv något lös, möjligen senare

519870

2018-02-15