Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
PIERRE DMITRIENKO (Frankrike 1925-1974): Komposition, signerad och daterad P Dmitrienko -72, 243/300, färglitografi, ca 68,5x49 cm
519878
2018-02-13