Pierre Dmitrienko färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

PIERRE DMITRIENKO (Frankrike 1925-1974): Komposition, signerad och daterad P Dmitrienko -72, 243/300, färglitografi, ca 68,5x49 cm

519878

2018-02-13