Miniatyrskåp Jugend

Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend
Miniatyrskåp Jugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRSKÅP, jugend, 1900-talets början, furu, höjd ca 90 cm, 56x35 cm

Slitage, sprickor

519901

2018-02-22