Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SILVERBESTICK, 1700- till 1800-tal, 48 st skedar, blandade stolekar, modeller och stilar, vikt ca 1890g
Bruksslitage och smärre beläggningar
519908
2018-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här