Vitus Staudacher oljemålning

Vitus Staudacher oljemålning
Vitus Staudacher oljemålning
Vitus Staudacher oljemålning
Vitus Staudacher oljemålning
Vitus Staudacher oljemålning
Vitus Staudacher oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITUS STAUDACHER (1850-1925): Bymotiv med höns, signerad V Staudacher, olja på duk, ca 36x23 cm

519914

2018-02-14