Antoni Tapies 1985 En samlares hem

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Grande table, 1984, signerad och numrerad Tàpies 57/75, litografi, Arches, tryckt av Atelier Lelong, Paris, utgiven av Galerie Lelong, Paris. bladmått ca 107x155cm,

LITTERATUR: Galfetti 972

Tryckt på vikt pappersark som brukligt, oramad

519937

2018-02-26