Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-1970), geometrisk komposition, signerad Esbjörnsson, numrerad 38/99, ca 37 x 56 cm
Fuktskada i ena hörnets marginal
519958
2018-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här