Salongsbord gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1800-talets senare hälft, med marmorskiva, bemålat och förgyllt, skuren dekor, höjd 70 cm, 90x60 cm
Kuntoraportti
Marmorskiva av senare datum
519960
Päivämäärä:
2018-02-14