Salongsbord gustaviansk stil

Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil
Salongsbord gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1800-talets senare hälft, med marmorskiva, bemålat och förgyllt, skuren dekor, höjd 70 cm, 90x60 cm

Kuntoraportti

Marmorskiva av senare datum

519960

Päivämäärä:

2018-02-14