Daum skål

Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål
Daum skål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAUM, skål, Frankrike 1900-talets början, underfång, signerad Daum Nancy, höjd 4, 13,5x13,5 cm

519962

2018-02-14