Karmstolar ett par rokoko

Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, provinsarbeten, 1700/1800-tal, grönmålade, fast stoppade sitsar, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, omarbetade, renoverade, kompletterade

519965

2018-02-22