Grafik ca 20 st blad
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSK GRAFIK, ca 20 st., svartvit grafik, Reinhold von Rosen, Hans Norsbo, Sallberg, Masolle, Hanspers, varierande storlekar, några endast stämpelsignerade
Några småskador, några med revor i marginal,
519968
2018-02-14