Grafik ca 20 st blad

Grafik ca 20 st blad
Grafik ca 20 st blad
Grafik ca 20 st blad
Grafik ca 20 st blad
Grafik ca 20 st blad
Grafik ca 20 st blad
Grafik ca 20 st blad
Grafik ca 20 st blad

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSK GRAFIK, ca 20 st., svartvit grafik, Reinhold von Rosen, Hans Norsbo, Sallberg, Masolle, Hanspers, varierande storlekar, några endast stämpelsignerade

Några småskador, några med revor i marginal,

519968

2018-02-14