Hans Walter Sundberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): Abstrakt komposition, olja på duk, otydligt signerad, 40,5x27,5 cm, oramad

Mindre stötmärke samt färgbortfall

519983

2018-02-14