Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): Abstrakt komposition, olja på duk, otydligt signerad, 40,5x27,5 cm, oramad
Mindre stötmärke samt färgbortfall
519983
2018-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här