Märta Måås-Fjetterström

Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM "Grön äng", matta, formgiven 1929, rölakan, signerad AB MMF, 300 x 199 cm

Smärre slitage, enstaka frans saknas

519988

2018-02-14