Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM "Grön äng", matta, formgiven 1929, rölakan, signerad AB MMF, 300 x 199 cm
Smärre slitage, enstaka frans saknas
519988
2018-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här