Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
PHILIPPE NOYER (Frankrike, 1917-1985): Flicka med hund, signerad och daterad PH Noyer, blandteknik, ca 33x25 cm
Zustandsbeschreibung
519989
2018-02-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner