Orientmatta Bachtiari antik

Orientmatta Bachtiari antik
Orientmatta Bachtiari antik
Orientmatta Bachtiari antik
Orientmatta Bachtiari antik
Orientmatta Bachtiari antik
Orientmatta Bachtiari antik

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Bachtiari, antik, signerad, 194x133 cm

Jämt slitage, lagningar

519991

2018-02-14