Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): M 1/2, 1981, signerad och numrerad Tapies 35/75, edition Galerie Lelong, Paris, litografi, bladmått ca 70x100 cm,

LITTERATUR: Galfetti 808

I svart ram

520016

2018-02-26