Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): M 1/2, 1981, signerad och numrerad Tapies 35/75, edition Galerie Lelong, Paris, litografi, bladmått ca 70x100 cm,
LITTERATUR: Galfetti 808
I svart ram
520016
2018-02-26