Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, DS-Möbler, Diö, 1950-/60-tal, teak/teakfaner samt laminatskiva med mönster Virrvarr av Sigvard Bernadotte, låda utdragbar åt två håll, gummiklädda hjul, etikettmärktmärkt, höjd 63, 81 x 47,5 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, sliten laminatskiva

520018

2018-02-14