Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Utan titel, 1972, signerad och numrerad Tapies 54/100, färgetsning, tryckt och editerad av Gustavo Gili, Barcelona, bladmått ca 90x64 cm,
LITTERATUR: Galfetti 334
I svart ram
520024
2018-02-26