Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
K-G NILSON (född 1942): färgserigrafier, 3 st, signerade och daterade K-G Nilsson 2014, 141/150, 60x50 cm, ur mappen Stockholmsminnen
520051
2018-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här