Soffa Danmark 1900-tal

Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal
Soffa Danmark 1900-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, Danmark, klädd i cognacsfärgat skinn, bestade ben i trä, sitthöjd ca 40, längd 175 cm

Bruksslitage

520052

2018-02-14