Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALVAR AALTO, matbord, kvadratiskt, formböjda ben i björk, björkkantad skiva belagd med vitt laminat, Artek, Finland, höjd 71, 120 x 120 cm
Bruksslitage, repor, skador, 2 ben omvinklade
520054
2018-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här