Alvar Aalto matbord 120 x 120 cm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, matbord, kvadratiskt, formböjda ben i björk, björkkantad skiva belagd med vitt laminat, Artek, Finland, höjd 71, 120 x 120 cm

Bruksslitage, repor, skador, 2 ben omvinklade

520054

2018-02-14