ELINA BROTHERUS
Klubbat för:
1 250 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Elina Brotherus (1972-) "Self portraits with a Dancer IV" Ur serien "Self portraits) 1998.
Signerad, numrerad och daterad a tergo under inramningen. Vintage C-print på Kapa pannå, 3/5, 80x94 cm.
Certifikat medföljer.
520060
2018-02-18