ELINA BROTHERUS

ELINA BROTHERUS
ELINA BROTHERUS
ELINA BROTHERUS
ELINA BROTHERUS
ELINA BROTHERUS
ELINA BROTHERUS

Klubbat för:

1 250 EUR

Utropspris

3 000 EUR

Elina Brotherus (1972-) "Self portraits with a Dancer IV" Ur serien "Self portraits) 1998.
Signerad, numrerad och daterad a tergo under inramningen. Vintage C-print på Kapa pannå, 3/5, 80x94 cm.

Certifikat medföljer.

520060

2018-02-18