Giorgetti fåtölj

Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj
Giorgetti fåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIORGETTI, fåtölj, Italien, 1980-tal, vitlackerad stomme, sits och rygg i skinn, märkt undertill, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av lackering, märken

520072

2018-02-14