Mat-/konferensbord Phantos

Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos
Mat-/konferensbord Phantos

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAT-/KONFERENSBORD, modell Phantos, Italien, 1900-talets andra hälft, underrede av sexkantiga frostlackerade stålrör, skiva/skivor av svarlackerad spånskiva, höjd 72/74,5, 130-260 x 130 cm

Bruksspår, märken/repor

520079

2018-02-14