Satsbord 3 delar

Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft, fanerat med teak, höjd 47-52, 37x28-55x37 cm

Omlackerade, ytslitage

520086

2018-02-14