Originallitografier och konstböcker
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
QUINN, EDWARD - PENROSE, ROLAND. Picasso at work. London (W. H. Allen & Company) 1965. 4:o. Kolorerade och andra illustrationer. Förlagets pappband med skyddsomslag. 2 vol.,
samt "Pablo Picasso" Moderna Museet, "Den inre och yttre rymden" utställningskatalog däribland Kasimir Malevich, "Art at Astra" Thomas Millroth
Slitage
520104
2018-02-14