Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, etikettmärkt Skaraborgs möbelindustri Tibro Sweden, fanerat med ek, utdragbart, höjd ca 72, diameter 115 cm, 2 Iläggsskivor vardera ca 45 cm

Bruksslitage

520110

2018-02-14