C. Reichert mikroskop
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C. REICHERT MIKROSKOP, Österrike, 1900-talets första hälft, krom och svartlackerat järn, signerat C. Reichert, Wien, nr 2575, höjd ca 34 cm, mahognyfodral samt diverse tillbehör medföljer, ej funktionstestad
Bruksslitage
520121
2018-02-14