C. Reichert mikroskop

C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop
C. Reichert mikroskop

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C. REICHERT MIKROSKOP, Österrike, 1900-talets första hälft, krom och svartlackerat järn, signerat C. Reichert, Wien, nr 2575, höjd ca 34 cm, mahognyfodral samt diverse tillbehör medföljer, ej funktionstestad

Bruksslitage

520121

2018-02-14