Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA., 1900-talets första hälft, skärm i lackerad plåt, bottenplatta i mässing, läder skaft, Mäkrt NK 31044, höjd ca 38 cm
Skärm med slitage
520122
2018-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här