Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARSKÅP, 1930/40-tal, art deco, fällbar skiva, invändigt med spegel samt lådinredning, fanérat i jakaranda, höjd ca 116, 96x40 cm
Bruksslitage, CITES-intyg medföljer.
520178
2018-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här