Barskåp Art deco

Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco
Barskåp Art deco

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARSKÅP, 1930/40-tal, art deco, fällbar skiva, invändigt med spegel samt lådinredning, fanérat i jakaranda, höjd ca 116, 96x40 cm

Bruksslitage, CITES-intyg medföljer.

520178

2018-02-15