Rudolf Giowenius oljemålning

Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning
Rudolf Giowenius oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDOLF GOWENIUS (1896-1960): Kvinnostudie, signerad R Gowenius, olja på duk, ca 45x37 cm

520181

2018-02-18