Schuco figur

Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur
Schuco figur

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SCHUCO DANSANDE NUNNA, 1930-tal, filtklädd flicka i lackerad plåt, dansar runt och häller i sig av ett krus, urverksdriven, höjd ca 13 cm
Nyckel finns på Utlämningen

Kuntoraportti

Mindre slitage

520188

Päivämäärä:

2018-02-23