Schuco figur
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SCHUCO DANSANDE NUNNA, 1930-tal, filtklädd flicka i lackerad plåt, dansar runt och häller i sig av ett krus, urverksdriven, höjd ca 13 cm
Nyckel finns på Utlämningen
Kuntoraportti
Mindre slitage
520188
Päivämäärä:
2018-02-23