Josef Frank soffbord
Klubbat för:
15 000 SEK
10 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", modellnummer 2073, Firma Svenskt Tenn, formgivet 1949, stomme i mahognym, skiva fanérad i pyramidmahogny, höjd ca 48 cm, 105x105 cm
Fanérskador, repor i skivan, bruksslitage
520191
2018-02-28